Події

На Вінниччині комісія завершила розслідування щодо нещасного випадку зі смертельним наслідком під час лісосічних робіт

23 квітня 2019, 09:33

Комісія Державної служби з питань праці завершила розслідування нещасного випадку, який стався 29 березня у ДП «Калинівський райагроліс». Під час зрізання дерева лісівником, воно скотилося на висоті 3,3 метрів і упало на потерпілого. Чоловік помер у лікарні. Комісією встановлено, що було порушено технологічний процес під час лісосічних робіт.

Про це повідомляє прес-службa Держслужби Укрaїни з питaнь прaці у Вінницькій облaсті.

29 березня о 10:00 годині стався нещасний випадок зі смертельним наслідком у ДП «Калинівський райагроліс» ВОКСЛП «Віноблагроліс». Під час зрізання дерева у 27 кварталі Новогребельської сільської ради лісником М., 1993 р.н., воно скололось на висоті 3,3 м і упало на потерпілого. Він помер від політравми у реанімаційному відділенні Калинівської ЦРЛ.

Спеціальним розслідуванням встановлено, що нещасний випадок спричинили порушення технологічного процесу виконання лісосічних робіт (звалювання дерева без косого підпилка), виконання лісосічних робіт без облаштування відхідних доріжок та нездійснення належного організаційного та технологічного керівництва роботами в лісі.

У зв’язку з тим, що нещасний випадок із М. стався на території підприємства під час виконання трудових обов’язків, на підставі підпунктів 1, 2 пункту 15 Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, даний нещасний випадок визнано таким, що пов’язаний з виробництвом, на нього складено акт за формою Н-1.

Матеріали спеціального розслідування направлено в прокуратуру для прийняття рішення згідно з чинним законодавством.

Члени комісії зі спеціального розслідування нещасного випадку мали зустріч з батьком потерпілого, роз’яснили його права відповідно до діючого законодавства.

Вінниця.info

Теги: нещасний випадок дерево 
Матеріали по темі