Здоров‎’‎я

На Вінниччині лікарі зробили все можливе для порятунку та реабілітації воїна з Волині, який отримав важке поранення

11 березня 2023, 09:20

26-річний Роман Гримайло, родом із селища Кутрів, що на Волині, до повномасштабного вторгнення працював у Польщі та жив звичайним життям. Однак війна внесла свої корективи.

Історію воїна розповіли в Міністерстві охорони здоров'я України, передає департамент охорони здоров'я та реабілітації Вінницької ОВА.

24 лютого хлопець «за покликом серця» повернувся в Україну та добровольцем вступив до лав ЗСУ. Пройшов спеціалізоване навчання в Великій Британії. На Донецькому напрямку, внаслідок одного з таких ворожих обстрілів отримав мінно-вибухове поранення і втратив обидві нижні кінцівки.

Роман втратив кінцівки, але не здався. Спершу захисник потрапив до травматологічного відділення Вінницької обласної лікарня Імені Пирогова, а після — на реабілітацію до Клінічного центра медичної реабілітації та фізіотерапії.

Роман пройшов через довгі й непрості місяці реабілітації та боротьби, перш ніж зміг повністю відновитися та адаптуватися до протезів.

Зараз він повний жаги до життя і боротьби за власне майбутнє та попри все вірить у найскорішу перемогу України над ворогом.

Команда МОЗ дякує лікарям, які зробили все можливе для порятунку та реабілітації Романа! Низький уклін герою!

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info
Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: війна поранення реабілітація 
Матеріали по темі