Економіка

На Вінниччині лікарням виготовили першу партію дезінфікуючих рамок і розробили кабінку для дезінфекції

8 квітня 2020, 13:08

У Вінницькій області на ПРАТ «Барський машинобудівний завод» під час епідемії коронавірусу розробили та почали виготовляти дезінфікуючі рамки з датчиками руху. Це пристрій для дезінфекції антисептичним розчином верхнього одягу людини, яка заходить в приміщення. На початку місяця завод отримав 10 замовлень від районних лікарень і вже 13 квітня готові відправити першу партію. Окрім того, на підприємстві розробили новий пристрій - дезінфікуючу кабінку.

Про це Вінниця.info розповів директор Барського машинобудівного заводу Ілля Лотоцький

«Поки що замовлення на дезінфікуючі рамки отримали від лікарень і Центрів первинної медико-санітарної допомоги. 10 рамок в понеділок відправимо в Хмільник, Калинівку, Іллінці, Могилів-Подільський», - повідомив Ілля Григорович.

Кажуть, що дезінфікуючі рамки готові виготовляти і по тисячу на місяць, аби були замовлення. Також на підприємстві приступлять до виготовлення кабінки для дезінфекції.

«Кабінка також призначена для проведення дезінфекції антисептичним розчином, але розчину буде використовуватись менше. До пробного виробництва плануємо приступити через тиждень», - розповів Ілля Лотоцький.


Довідка.

ПАТ «Барський машзавод» – одне з провідних підприємств, що випускає технологічне обладнання для різних галузей промисловості.

Обсяг ринку збуту продукції в Україні становить 2500 підприємств різних сфер виробництва.

Інженерно-конструкторський відділ підприємства з науково-творчому потенціалу може зрівнятися з передовими західними колегами. Так, нерідко подією на заводі стало впровадження у виробництво новітніх світових досягнень і оригінального технологічного ноу-хау, спроектованого і адаптованого до вітчизняних умов силами власних фахівців.

Вінниця.info фото та відео - Барського машзаводу

Теги: виробництво Бар завод дезінфекція 
Матеріали по темі