Суспільство

На Вінниччині лісівники побудували сучасну годівницю для тварин

23 листопада 2021, 13:53

В Тульчинському лісгоспі з’явилася нова «лісова їдальня» для тварин. Годівниця дозволяє збалансовано використовувати корм – коли тварини будуть смакувати, залишки їжі не будуть розкидані по території. Також «їдальня» сконструйована по вікових особливостях – можуть їсти навіть поросята.

Про це повідомляють у Вінницькому обласному лісовому та мисливському господарстві.

«Новенька, сучасна та мультифункціональна годівниця уже пригощає заготовленими кормами лісових відвідувачів: зайців, козуль, кабанів, птахів. Дана годівниця дозволяє збалансовано використовувати корм, який підсипається за мірою поїдання його тваринами, таким чином надлишки не розкидаються лісовими відвідувачами.

А ще вона сконструйована з урахованням вікових особливостей молодняка, дозволяючи зайти у певний відділ лише поросяткам, що теж важливо, адже дорослі особини найчастіше не допускають до їжі малечу. До цієї нової годівниці кладуть практично всі види кормів: сіно, гіллячковий корм, коренеплоди, кукурудзу, зерно пшениці. Харчі для зимового раціону диких тварин тульчинські лісівники заготовляють відповідно до планів протягом весни-осені, починаючи від гіллячкового корму і завершуючи збором кукурудзи та буряків, а сіль закуповують», – йдеться у повідомленні.

Майстри Тульчинського лісгоспу споруджували годівницю власними силами. Лісник, який став ініціатором створення годівниці каже, що шукав відповідну модель годівниці та схему конструкції в інтернеті.

В інших лісових господарствах області також планують поступово оновлювати годівниці для тварин.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: годівниця ліс тварини 
Матеріали по темі