Суспільство

На Вінниччині лісівники врятували козулю, яка застрягла в болоті посеред ставка. Фото

17 жовтня 2019, 16:00

На Вінниччині лісівники врятували молоду козулю, яка застрягла в болоті посеред ставу та не могла з нього вибратися.

Про це повідомляє Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства.

Справжня рятувальна операція розгорнулася минулої неділі на межі Бершадського та Тростянецького районів, між селами Баланівка й Ободівка. Небайдужі місцеві мешканці повідомили бершадським лісівникам про молоду козулю, яка застрягла в болоті посеред ставу та не могла з нього вибратися.

Щоб врятувати тварину, на місце події приїхали головний лісничий ДП «Бершадський лісгосп» В.А. Сташенко, лісничий Ободівського лісництва С.А. Білаш, районний мисливствознавець М.В. Ланецький, водій О.В. Дісяк. Оперативно зібрали людей, знайшли човен та захисні костюми. Спільними зусиллями молоду козулю витягли з болота на берег.

«Очевидно, кілька козуль переходили ставок, з якого випустили воду. На місці події було видно сліди трьох тварин, з яких дві таки змогли подолати перешкоду. Одній молодій козулі забракло сил, щоб вибратися з намуленого ставу самостійно. Добре, що люди оперативно повідомили лісівникам, і допомога тварині надійшла вчасно», – розповідає головний лісничий Володимир Сташенко.

Врятовану козулю лісівники помили та оглянули. На щастя, ушкоджень на тілі тварини не виявлено, тому її того ж дня випустили на волю.

Вінниця.info, фото зі сторінки Вінницького лісового господарства

Теги: козуля лісівники порятунок 
Матеріали по темі