Суспільство

На Вінниччині майже 2 тисячі поліцейських забезпечать правопорядок під час ІІ туру виборів

17 квітня 2019, 13:44

8 окружних виборчих комісій, які розташовані на території Вінницької області, з 23 березня перебувають під охороною поліції. Для охорони окружних та дільничних виборчих комісій, буде задіяно майже 2 тисячі поліцейських, понад сто курсантів та 1666 працівників ДСНС.

Про це повідомляє відділ комунікації ГУ НП у Вінницькій області.

За словами полковника поліції Руслана Мороза, для охорони окружних та дільничних виборчих комісій буде задіяно майже 2 тисячі працівників поліції. Для забезпечення правопорядку в день виборів на вулицях міст області чергуватимуть 159 нарядів правоохоронців з числа поліції та військовослужбовців.

На випадок ускладнення оперативної обстановки передбачено резерв з поліцейських особливого призначення та військовослужбовців НГУ.

З метою виявлення підозрілих предметів чи небезпечних речовин до початку голосування вибухотехніки та кінологи обстежать прилеглу територію до виборчих дільниць, усі приміщення виборчих дільниць та приміщення для голосування.

Головні завдання, які покладаються на поліцейських – забезпечення безпеки громадян та дотримання законності під час виборів.

5cb7041291cb6.jpg

Вінниця.info, фото поліції

Теги: вибори поліція 
Матеріали по темі