Здоров‎’‎я

На Вінниччині не підтвердили жодного випадку захворювання на COVID – 19

20 березня 2020, 13:36

Станом на ранок 20 березня співробітники вірусологічної лабораторії обласного лабораторного центру обстежили 11 біологічних матеріалів від 11 осіб. Всі результати негативні. Таким чином, на сьогодні в області немає жодного підтвердження захворювання на COVID – 19. Жодного випадку підозри на дане захворювання також немає. Втім, в області зросла кількість випадків госпіталізації з ГРВІ. Такою інформацією поділилась заступниця директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Надія Марусяк.

Про це повідомляють на сайті Вінницької облдержадміністрації.

Чиновниця також наголосила, що противірусні, антибактеріальні медпрепарати та інфузійні розчини в області є в достатній кількості. Ведеться щотижневий моніторинг їх наявності в лікувальних закладах, запаси постійно поповнюються.

Також повідомляється, що наразі вже сформовані списки медпрацівників лікарень обласного значення і міських лікарень, обраховується кількість автобусів, закріплених за окремими лікувальними закладами.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що між лікувальними закладами області розподілили 250 тисяч масок. Кілька районів області вже організували підвіз медиків до місця роботи.

Варто зазначити, що в Україні одужав перший пацієнт з коронавірусом.

Вінниця.info

Теги: коронавірус захворювання 
Матеріали по темі