Суспільство

На Вінниччині оштрафують 19 людей, які повернулись з-за кордону і не залишились на самоізоляції

30 березня 2020, 11:31

У Вінницькій області станом на 30 березня зафіксовано 19 випадків порушень зобов’язання про самоізоляцію на 14 днів. Відповідні зобов’язання підписують всі громадяни, які повернулись з-за кордону і є потенційними носіями коронавірусної інфекції.

«Станом на сьогодні маємо 19 зафіксованих порушень зобов’язань про самоізоляцію. Всі вони будуть притягнуті до відповідальності. Лінія WhatsApp нацполіції, вже має більше як 2 тисячі дописувачів, які повідомляють про можливі факти порушення самоізоляції. Наші епідеміологи разом з сімейними лікарями і поліцією відпрацьовують звернення, в яких йдеться про факти порушення самоізоляції», - повідомив під час брифінгу 30 березня голова Вінницької ОДА Владислав Скальський.

Нагадаємо, вінничан, які бачать порушення карантину особами, що повернулись з-за кордону і не дотримуються зобов’язань про самоізоляцію, просять повідомляти про це за телефоном 0800 216 433 або на WhatsApp поліції 096 525 9590.

За порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, відповідно до ст.44-3 КУпАП, передбачено накладення штрафу на громадян від 17 до 34 тисяч грн, а на посадових осіб – від 34 тисяч грн до 170 тисяч грн.

Нагадаємо, що у Жмеринському районі люди змусили самоізолюватися сім’ю, яка прибула з Польщі. Викликали поліцію.

Вінниця.info, ілюстративне фото з мережі Інтернет

Теги: самоізоляція коронавірус 
Матеріали по темі