Суспільство

На Вінниччині п’ятеро абітурієнтів склали ЗНО з англійської мови на 200 балів. Також один учасник набрав 200 балів з біології

27 липня 2020, 15:49

На Вінниччині п’ятеро учасників цьогорічного ЗНО склали тести з англійської мови на 200 балів. Четверо – з Вінниці, одна учасниця – зі Жмеринки. Також один випускник з Немирова отримав найвищий бал з біології. Разом з тим, серед учасників, які складали ЗНО з української мови та літератури, а також історії України, жоден не набрав найвищого балу.

Про це журналісту Вінниця.info розповіла заступниця директора Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Людмила Марцева.

«Одна учасниця ЗНО, випускниця минулих років, яка набрала з англійської мови 200 балів. Три роки тому вона закінчила 12-у школу у Вінниці, кілька років навчалася в Польщі і цьогоріч взяла участь у ЗНО для того, щоб вступати до українського ВНЗ. Вінницький технічний ліцей, англійська мова, дівчина, 200 балів. Двоє учасників, які набрали 200 балів з англійської мови, – з фізико-математичної гімназії №17, хлопець та дівчина. До речі, цей хлопець також має 200 балів з математики. Також в нас є ще 200 балів з англійської – це випускниця Жмеринського НВК-ліцею №2.

Також є один максимальний результат з біології. Це Немирівський НВК-ліцей №2, хлопець», – розповіла освітянка.

Разом з тим, з української мови та літератури, а також історії України, за словами Людмили Марцевої, жоден учасник ЗНО на Вінниччини не склав тест на 200 балів.

Також учасників, які набрали найвищий бал з англійської мови, привітав міський голова Вінниці Сергій Моргунов. Відповідний допис опублікували на фейсбук-сторінці міського голови.

«Як і очікував – знову порадували наші майбутні абітурієнти. Маємо чергових 200-бальників. Троє цьогорічних випускників отримали максимальний результат з англійської мови. Це Юлія Дацько, яка закінчила технічний ліцей, та Дар’я Троценко і Богдан Архипчук – з фізико-математичної гімназії №17. До речі, Богдан також набрав найбільшу кількість балів з математики. Вітаю з досягненням!

Щиро бажаю, щоб наша молодь змогла по максимуму реалізувати свої здібності і потенціал», – написав мер у своєму дописі.

Останні результати тестів ЗНО – з хімії та географії – будуть відомі 29-го липня.

Нагадаємо, раніше ми писали про учасників, які написали на 200 балів ЗНО з математики та фізики. Єдиним учасником, який склав тест з фізики на найвищий бал, виявився вчитель вінницького навчального закладу.

Вінниця.info, фото – з фейсбук-сторінки Сергія Моргунова

Теги: ЗНО бали англійська мова біологія українська мова література історія 
Матеріали по темі