Суспільство

На Вінниччині передадуть в довгострокову оренду приміщення трьох залізничних вокзалів

10 червня 2021, 10:24

24 комерційні залізничні приміщення АТ «Укрзалізниця» передасть у довгострокову оренду. Зокрема, у Вінницькій області в оренду буде передано приміщення 3-х вокзалів. А саме, станції «Вінниця», «Жмеринка» та «Козятин».

Про це повідомив виконуючий обов’язки голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

«Упродовж літа через Prozorro.Продажі передамо в оренду понад 41,5 тис. кв. м площ 24 вокзалів. Дотепер максимальний обсяг таких територій по всіх вокзалах сукупно складав трохи понад 9,5 тис. кв. м. Майже в 5 разів ці площі збільшили. Для розуміння масштабу - це практично 6 європейських футбольних полів. Далі у наших планах - підготувати 11 вокзалів до концесії й залучення довгострокового інвестора.

Моя позиція: Відведені для оренди зони мають приносити доходи компанії та якісний сервіс для пасажирів, а не тільки збитки на їх утримання», - зазначив у дописі Іван Юрик.

Варто зазначити, що більшість із обраних станцій вже роками не приносили прибутків. Тоді як відведені для торгівлі зони мають приносити доходи компанії, а не збитки. Поки що по всіх вокзалах України в оренді перебуває всього 9,5 тисяч кв. м.

До слова, Укрзалізниця планує щороку отримувати понад 100 млн грн від здачі в оренду площ на вокзалах.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: залізничний вокзал Вінниці 
Матеріали по темі