Суспільство

На Вінниччині перенесли поминальні дні, заборонили ходити на кладовища і до лісу

17 квітня 2020, 15:17

На Вінниччині перенесли поминальні дні з 25-26 квітня на 6 червня, заборонили на два тижні ходити на кладовища, окрім обрядів поховання. Також заборонили ходити до лісу.

Додаткові обмежувальні заходи на період Великодніх свят та поминальних днів прийняли 17 квітня на позачерговому засідання обласної комісії х питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про це йдеться на сайті Вінницької ОДА.

Обласна комісія ТЕБ та НС прийняла рішення :

  • Перенести поминальні дні з 25-26 квітня на Троїцьку поминальну суботу (6 червня 2020);
  • Обмежити доступ громадян до кладовищ у період з 20 квітня по 03 травня 2020 року, окрім здійснення обрядів поховання. Раніше у Вінницькій міській раді повідомляли, що організовувати безкоштовні автобуси[ИЮ1] до кладовищ не будуть.
  • Припинити рух транспорту до кладовищ, крім вантажних автомобілів, спецтехніки та транспорту задіяного в обрядах поховання;
  • Заборонити відвідування населенням лісових масивів на території області у вихідні та святкові дні;
  • З 19 квітня 2020 р. заборонити функціонування роздрібної торгівлі з лотків і на ринках (продовольчих, непродовольчих та змішаних форм власності).
  • Для здійснення патрулювання лісових масивів на вихідні дні та з метою недопущення виникнення пожеж в області будуть створені «зелені патрулі ».

Відповідні заходи запроваджуються до скасування карантину або пом’якшення обмежувальних заходів.

Нагадаємо, що в Україні запровадили надзвичайну ситуацію і продовжили карантин до 24 квітня. У Вінниці посилили обмежувальні заходи - з 29 березня громадським транспортом можуть користуватися лише деякі громадяни. На в’їздах і виїздах з Вінницької ОТГ встановили КПП.

З 6 квітня Уряд України запровадив нові обмеження, щоби убезпечити людей від COVID-19.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: обмежувальні заходи поминальні дні Великдень 
Матеріали по темі