Суспільство

На Вінниччині перейшли до «карантину вихідного дня». Рішення комісії

14 листопада 2020, 09:29

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів, обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, ухвалила рішення про «карантин вихідного дня». Згідно з цим рішенням, на території Вінницької області в період з 00 годин 00 хвилин суботи до 00 годин 00 хвилин понеділка з 14 до 30 листопада запроваджують додаткові карантинні обмеження.

Про це повідомляють на сайті Вінницької облдержадміністрації.

Як йдеться в повідомленні, 13 листопада відбулось чергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому ухвалили відповідне рішення, згідно з Постановою Уряду.

Члени комісії взяли до відома низку додаткових обмежень, відповідно до Постанови КМУ від 12.11.2020 року №1100.

Так, у період з 00 годин 00 хвилин суботи до 00 годин 00 хвилин понеділка на території України, і Вінницької області зокрема, з 14 листопада 2020 року до 30 листопада 2020 року забороняється:

  • приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;
  • приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах;
  • приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;
  • приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім: 1) торгівлі продуктами харчування на торговельних площах, не менше 60 відсотків яких призначено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами; 2) провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ і діяльності з інкасації та перевезення валютних цінностей, діяльності операторів поштового зв’язку, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів (без зон харчування), діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів; 3) торговельної діяльності із здійсненням адресної доставки замовлень;
  • забороняється діяльність закладів культури і проведення культурних масових заходів, крім роботи суб’єктів господарювання, пов’язаної з виробництвом аудіовізуальних творів, зокрема здійснення кіно- та відеозйомки, за умови обмеження доступу до місця зйомки (знімального майданчика) сторонніх осіб та використання персоналом (крім акторів під час знімального процесу), залученим до виробництва аудіовізуального твору, респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно. Діяльність суб’єктів господарювання, пов’язана з виробництвом аудіовізуальних творів, не є масовим заходом;
  • приймання відвідувачів спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів.

Головам райдержадміністрацій, міським головам міст обласного значення, головам ОТГ області доручили забезпечити дотримання протиепідемічних заходів, відповідно до чинного законодавства.

Під час засідання члени комісії також розглянули питання щодо регіонального поповнення матеріального резерву коштами за рахунок обласного бюджету, що забезпечить можливість в подальшому здійснювати закупівлю тест-систем для потреб ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України».

Комісія доручила профільному департаменту ОДА підготувати проект розпорядження Голови облдержадміністрації щодо виділення коштів у сумі 1,3 мільйона гривень з обласного бюджету на поповнення регіонального матеріального резерву для придбання тест-систем із виявлення коронавірусної хвороби.

З повним текстом протоколу обласної комісії з ТЕБ та НС можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, що відповідно до рішення Кабінету Міністрів України, на території України запроваджено єдині правила карантинних обмежень, здійснено перехід від адаптивного карантину до «карантину вихідного дня».

13 листопада стало відомо, що речові ринки Вінниці в перший тиждень «карантину вихідного дня» працюватимуть за звичним графіком.

Станом на ранок 14 листопада на Вінниччині зафіксували 260 нових випадків захворювання на коронавірус. В Україні ‒ рекордні 12 524 випадки.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото ‒ ілюстративне

Теги: карантин вихідного дня комісія Вінницька ОДА коронавірус рішення 
Матеріали по темі