Політика

На Вінниччині під час концертів «Ліги сміху» показали звернення кандидата в Президенти Володимира Зеленського

12 березня 2019, 13:07

6 та 9 березня на Вінниччині відбулися концерти «Ліги сміху». Під час них глядачам показали відеозвернення кандидата на посаду Президента України Володимира Зеленського.

Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

Концерт у Жмеринці відбувся 6 березня в Будинку Науки та Техніки, а 9 березня у Ладижині їх було два у Палаці культури «Прометей». За словами спостерігачів ОПОРИ, квитки на концерти були у вільному продажу та коштували від 150 до 250 гривень.

Під час концертів на екрані показували анонс нового сезону фільму «Слуга народу» та звернення автора проекту «Ліга сміху» Володимира Зеленського. І хоча звернення актора Володимира Зеленського, який одночасно є кандидатом на пост Президента України (Політична партія «Слуга народу»), не було титровано як звернення кандидата, однак в розпал передвиборної гонки його звернення містило виборчий політичний контекст та заклик прийти на вибори.

«Це «Ліга сміху», я Володимир Зеленський. Але, на жаль, я не приїхав. Зате, друзі, приїхали найкращі представники нашого веселого проекту «Ліга сміху». І вони тут. Це ніяка не агітація, це просто концерт для того, щоб підняти вам настрій в наш смутний, депресивний час. А ви люди розумні, ви самі визначитесь, за кого вам голосувати. Чому я про це говорю? Тому що ми з вами живемо в скаженому темпі, в скажений час і, напевно, забуваємо про важливий вчинок. Я вас дуже прошу, просто по-людськи: не забудьте 31 березня прийти і проголосувати, щоб ваш голос залишився ваш. Знову ж доповнюю себе і ще раз повторюю – неважливо за кого. І головне: не будьте байдужими. Зробимо це разом. І за традицією – Слава Україні!», - сказав у відеозверненні Володимир Зеленський.

ОПОРA звертaє увaгу нa нaявність ознaк приховaної передвиборної aгітaції нa концертaх продюсерського центру «Лігa сміху», зaсновником якого є кaндидaт нa пост Президентa Укрaїни Володимир Зеленський. Під чaс проведення тaких концертів у регіонaх Укрaїни трaнслюється відеозвернення Володимирa Зеленського, яке мaє ознaки передвиборної aгітaції. Відповідно до чинного зaконодaвствa Укрaїни кaндидaт нa пост Президентa Укрaїни мaє прaво підтримувaти проведення концертів, що є легaльною формою aгітaції. Тaкі aгітaційні зaходи повинні бути профінaнсовaні з виборчого фонду кaндидaтa. Володимир Зеленський зобов’язaний у рaзі проведення aгітaції у межaх концертів «Ліги сміху» фінaнсувaти їх з виборчого фонду aбо уникaти будь-яких проявів передвиборної aгітaції під чaс проведення цих розвaжaльних зaходів. ОПОРA зaкликaлa кaндидaтa чітко розмежовувaти свою професійну і політичну діяльність, дотримуючись вимог зaконодaвствa щодо фінaнсувaння передвиборної aгітaції з виборчого фонду.

Нагадаємо, що спостерігачі ОПОРИ зафіксували агітаційні матеріали кандидатів у Президенти України Ігоря Смешка та Руслана Кошулинського у неналежних місцях, банер, встановлений під час заходу з Юлією Тимошенко, без вихідних даних та «чорний піар» проти Петра Порошенка.

Вiнниця.info

Теги: фестиваль ліга сміху Зеленський  
Матеріали по темі