Події

На Вінниччині під час ремонту дороги посадовці привласнили майже 1 мільйон гривень. Фото

23 квітня 2019, 15:39

Прокуратура виявила факт привласнення майже 1 млн гривень бюджетних коштів під час капітального ремонту доріг у Мурованих Курилівцях. До суду скерували акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням посадової особи приватного підприємства «Технодорбуд» і посадової особи обласної комунальної установи «Служба технічного нагляду за об’єктами ЖКГ

«…Будучи службовими особами, діючи умисно, достовірно знаючи про те, що об’єми та вартість виконаних будівельних робіт по капітальному ремонту вулиці Комарова та частини вулиці Соборна в смт. Муровані Курилівці не відповідають об’ємам та вартості робіт, що зазначені в актах приймання виконаних будівельних робіт за грудень 2016 року, шляхом зловживання своїм службовим становищем, діючи у надані їм повноваження, склали офіційні документи, в які внесено завідомо неправдиві відомості про вартість та об’єми виконаних робіт.

У подальшому акти виконаних робітнадані до Мурованокуриловецької селищної ради Вінницької області, внаслідок чого, приватному підприємству «Технодорбуд», як підряднику, замовником Мурованокуриловецькою селищною радою Вінницької області, зайво переховано бюджетні кошти в сумі майже 1 млн грн, що заподіяло збитків бюджету на вказану суму», - повідомляє прес-служба прокуратури Вінниччини.

Довідково: ч. 5 ст. 191 КК України – привласнення чужого майна, вчинене в особливо великих розмірах - карається позбавлення волі від 7 до 12 років з конфіскацією всього майна. Ч. 2 ст.366 КК України – внесення до офіційний документів завідомо неправдивих відомостей – карається позбавленням волі на строк від 2 до 5 років з позбавлення права обіймати певні посади чи замчатися певною діяльністю.

Вінниця.info, фото - прокуратури

Теги: ремонт дороги САД  
Матеріали по темі