Події

На Вінниччині підозрюваних у вимаганні грошей звинуватили ще в одному злочині

5 червня 2019, 09:42

Прокуратура Вінниччини наполягає на взятті під варту вимагачів коштів та майнових прав від фермера у Калинівському районі. Злочинці хотіли отримати неіснуючий борг в розмірі 240 000 доларів США або бізнес потерпілого. Правоохоронці виявлено ще один злочин порушників.

«Не зважаючи на обґрунтованість доводів слідчих та прокурорів у кримінальному провадженні, небезпечність вчиненого діяння та загрозу життю й здоров'ю потерпілого, рішенням суддів Вінницького апеляційного суду надано можливість уникнути підозрюваним тримання під вартою шляхом сплати незначної застави у сумі 86 тис. грн.», - повідомляє прес-служба прокуратури.

Однак, наразі, прокуратурою Вінницької області спільно з підрозділами Національної поліції, виявлено новий епізод злочинної діяльності та повідомлено сьогодні, 4 червня, нову підозру членам цієї групи у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 189 КК України. А саме щодо вимагання грошових коштів у розмірі 100 тис. доларів США з погрозами фізичної розправи жителя одного з районів Вінницької області за нібито існуючий борг.

Вiнниця.info

Теги: злочин поліція  
Матеріали по темі