Події

На Вінниччині підприємець порушив договір та збудував на орендованій землі «заправку»

8 липня 2019, 16:06

В 2017 році між підприємцем та Оратівською селищною радою укладено договір оренди земельної ділянки вартістю майже 867 тис. грн та площею 0,75 гектарів для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості строком на 5 років. Але підприємець

Проте, орендарем, в порушення умов вказаного договору, земельна ділянка використовувалась всупереч цільовому призначенню – було розміщено автогазозаправочний пункт, автозаправочна станція та приміщення каси БП АЗС, тобто для розміщення та експлуатації будівель та споруд, додаткових транспортних послуг, та допоміжних операцій.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Вінницької області.

Нецільове використання орендованих ділянок призводить до погіршення якості ґрунтів та виснаження земель, а також заниження розміру орендної плати.

Реагуючи на порушення, у червні поточного року Немирівська місцева прокуратура звернулась до суду з позовом про дострокове розірвання договору та повернення земельної ділянки у розпорядження територіальної громади.

Вінниця.info

Теги: прокуратура заправка 
Матеріали по темі