Суспільство

На Вінниччині підтвердили 6 випадків «британського» штаму коронавірусу

14 квітня 2021, 17:34

В Україні у лютому було виявлено 211 випадків інфікування «британським» штамом (штам B.1.1.7 коронавірусу SARS-CoV-2), з них 6 випадків - у Вінницькій області, найбільше на Закарпатті - 61.

Про це зазначено в дослідженні Національної академія наук України щодо епідемічної ситуації в Україні.«Крім того, серед досліджених зразків теж було виявлено один випадок штаму з Південної Африки, який викликає не менше занепокоєння», - зазначено в повідомленні.

Динаміка поширення штаму B.1.1.7 коронавірусу SARS-CoV-2 показує, що найбільше випадків виявлено в період з 15 по 21 лютого.

Нагадаємо, в березні вірусологічна референс-лабораторія Центру громадського здоров’я отримала фінальні результати секвенування з лабораторії на базі Клініки Шаріте. Так у Вінницькій та Закарпатській областях виявлено циркуляцію «британського» штаму коронавірусу. Наприкінці березня Максим Степанов повідомив, що «британський» штам є по всій території країни.


Станом на середину квітня ситуація із коронавірусом в Україні поступово стабілізується. Епідемія почала йти на спад. Зменшилась кількість госпіталізованих.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: британський штам коронавірус 
Матеріали по темі