Суспільство

На Вінниччині почалось голосування на місцевих виборах

25 жовтня 2020, 08:38

25 жовтня громадяни обирають депутатів сільських, селищних, міських, обласних, районних рад та голосують за сільських, селищних і міських голів.

Виборчі дільниці працюють з 8:00 до 20:00 години. У Вінницькій області 1634 виборчих дільниць. Щоб проголосувати, з собою потрібно мати:

  • паспорт громадянина України (паперовий чи ID-картку);
  • вдягнути маску;
  • бажано взяти з собою ручку.

В поліції повідомляють, що дільниці розпочали свою роботу вчасно та без порушень.

«Перед початком роботи усі приміщення виборчих дільниць та прилеглі до них території поліцейські обстежили на наявність підозрілих предметів, пакунків, пристроїв, тощо.

Жодних предметів, які б містили небезпеку оточуючим, виявлено не було.

За дотриманням правопорядку на виборах депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у цілодобовому режимі несуть службу понад 2 тисячі поліцейських, головне завдання яких – забезпечення публічного порядку на дільницях, збереження виборчої документації, недопущення фальсифікацій під час виборів.

Загалом у день виборів забезпечують правопорядок понад 3 500 правоохоронців, серед яких бійці Національної гвардії та ДСНС.

Також під охороною поліції знаходяться 70 територіальних виборчих комісій з моменту отримання ними виборчої документації», - зазначено в повідомленні поліції.

Якщо вінничани стануть свідком порушення закону на дільниці, просять повідомляти в поліцію за номером 102 або через чат-бот МВС https://t.me/mvs_ua_bot з вашого мобільного телефону.

Редакція Вінниця.info сьогодні висвітлює всі події Дня виборів.

Адресу виборчої дільниці за своєю адресою проживання жителі міста Вінниці можуть знайти ТУТ.

Список перших 20-ти кандидатів в депутати Вінницької обласної ради ТУТ.

Кандидати в мери та перші в списках до Вінницької міської ради ТУТ.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Теги: Вибори 2020 Вінниччина 
Матеріали по темі