Суспільство

На Вінниччині почали миттєво штрафувати за неносіння масок у громадських місцях. Фото

21 листопада 2020, 17:17

З 21 листопада в Україні почали штрафувати за відсутність маски в громадських місцях. Законом за це передбачено накладення штрафу від 10 (170 грн) до 15 (255 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. У законі прописано, що маски повинні закривати ніс і рот.

Редакція Вінниця.info вирішила дізнатися, чи погоджуються із цим законом мешканці міста. А також, чи оштрафували перших порушників у області.

“У Вінниці до другої половини дня було складено шість таких протоколів. У місті Бершадь — один. Спочатку ми попереджуємо громадян. Вказуємо, що це є порушенням. Та вимагаємо його усунути. Якщо громадянин відмовляється, тоді відносно нього виноситься постанова на місці та притягуємо до адміністративної відповідальності”, - Іван Заєць, заступник начальника Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Вінницькій області.


Городяни здебільшого позитивно відносяться до того, аби посилили контроль за дотриманням правил у громадських місцях.

“Якщо це допоможе тому, що зараз відбувається, то так, я погоджуюся із таким нововведенням. Можу судити тільки по собі. Коли я знаходжуся, до прикладу, у громадському транспорті у масці, то відчуваю себе безпечніше”, - каже Андрій, два роки тому перебрався з родиною до Вінниці з Дніпра.


“Позитивно ставлюся до цього. Кожна людина має відповідально ставитися про своє здоров'я та здоров'я оточуючих”, - каже вінничанка Людмила.

“Наша держава єдине що може, це просити людей носити маски та користуватися антисептиком. І все, що вона зробила для захисту громадян, то це нічого”, - зауважує донька Людмили Наталія.

Нагадаємо, Вінницький міський суд Вінницької області виніс рішення щодо порушення карантину в закладі, де перебувають діти. До порушника застосують адміністративне стягнення - 20 400 гривень.

Новини в зручному форматі в нашому телеграм каналі - https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина штраф маска громадські місця 
Матеріали по темі