Місто

На Вінниччині поліцейські перейшли на посилений режим

15 липня 2019, 15:20

З 15 липня і до завершення виборчої кампанії поліцейські Вінниччини працюватимуть у посиленому режимі. Це задля гарантування вільного волевиявлення громадян під час позачергових виборів до Верховної Ради України.

Також для недопущення порушень публічного порядку та виборчого законодавства,

Про це повідомляє відділ комунікації поліції у Вінницькій області.

«На Вінниччині до охорони публічного порядку а також оперативного реагування на порушення виборчого законодавства під час виборів Президента України будуть залучені близько п’яти тисяч правоохоронців. До несення служби крім поліцейських залучатимуться військовослужбовці Національної гвардії України, працівники ГУДСНС, прикордонники.

У цілодобовому режимі працює ситуаційний центр, працівники якого забезпечують моніторинг та управління нарядами поліції на місцях. Створені додаткові слідчо-оперативні групи для належного реагування на повідомлення про скоєння правопорушень та порушень виборчого законодавства, а також додаткові наряди вибухотехніків та кінологів для реагування на повідомлення про виявлення небезпечних чи підозрілих предметів», - йдеться у повідомлені.

Під час виборів правоохоронці здійснюватимуть цілодобову охорону восьми окружних виборчих комісій, 1649 дільничних виборчих комісій, охоронятимуть виборчу документацію, слідкуватимуть за дотриманням публічного порядку поблизу кожної дільниці, а також виконуватимуть усі функції, передбачені чинним законодавством.

Закликаємо мешканців не порушувати виборче законодавство, бути взаємоввічливими та толерантними під час волевиявлення, а також не порушувати публічний порядок. У випадку, якщо ви стали очевидцем скоєння правопорушення – звертайтесь до правоохоронців або повідомляйте про це на оперативну лінію 102.

Вінниця.info.

Теги: Вінниччина поліцейські вибори 
Матеріали по темі