Події

На Вінниччині поліція припинила незаконну діяльність розважального закладу: працював під час дії комендантської години

5 грудня 2022, 17:27

Поліцейські Вінниччини виявили та задокументували незаконну діяльність розважального закладу, адміністрація якого попри дію комендантської години продовжувала обслуговувати клієнтів, у тому числі неповнолітніх.

Про це повідомляє пресслужба поліції Вінницької області.

На місці події поліцейські вилучили алкогольну та тютюнову продукцію, пристрої для куріння та обладнання на суму близько 200000 гривень.

4 грудня близько 01.00 у одному із мікрорайонів обласного центру правоохоронці Вінниччини виявили та припинили протиправну діяльність розважального закладу, адміністрація якого обслуговувала відвідувачів під час дії комендантської години. У ході документування незаконної діяльності поліцейські встановили факт реалізації тютюнової суміші для куріння кальяну без марок акцизного збору.

За вказаними фактами відносно власника закладу складено протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1, ст. 156 КУпАП, 1, ст. 164-5 КУпАП та ч. 2 ст. 182 КУпАП.

До того ж, під час перевірки у відвідувачів документів, які посвідчують особу, та при спілкуванні з ними, працівниками поліції встановлено, що адміністрація вказаного закладу реалізовувала тютюнову суміш неповнолітній особі, надавши послугу з куріння кальяну останній. За вказане правопорушення відносно адміністрації закладу складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2, ст. 156 КУпАП.

З місця події правоохоронці вилучили майже 100 пляшок алкогольних напоїв, 8 пристроїв для куріння кальяну, майже 40 упаковок тютюнових сумішей для куріння кальяну та обладнання на загальну суму близько 200000 гривень.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото поліції Вінниччини
Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: поліція комендантська година розважальний заклад 
Матеріали по темі