Суспільство

На Вінниччині помер головний лікар санаторію. Завідуючого відділенням викликали з відпустки, щоб керував закладом

13 серпня 2019, 17:09

7 серпня помер головний лікар «Могилів-Подільського обласного протитуберкульозного санаторію для дорослих» Анатолій Цендра. Щоб заклад не залишився без керівника, 12 серпня з відпустки відкликали завідуючого відділенням і поклали на нього обов’язки головного лікаря.

Відповідне розпорядження опубліковано на сайті Вінницької облради, так як санаторій є власністю територіальних громад області.

«1. Виключити із спискового складу працівників комунального закладу «Могилів-Подільський обласний протитуберкульозний санаторій для дорослих» Цендру Анатолія Станіславовича у зв’язку зі смертю.

2. Відкликати з 12 серпня 2019 року Кушніра Олександра Віталійовича - завідуючого відділенням для лікування хворих на туберкульоз комунального закладу «Могилів-Подільський обласний протитуберкульозний санаторій для дорослих» у зв’язку з виробничою необхідністю із чергової відпустки.

3. Надати Кушніру Олександру Віталійовичу невикористану чергову відпустку в інший зручний час.

4. Покласти виконання обов’язків головного лікаря комунального закладу «Могилів-Подільський обласний протитуберкульозний санаторій для дорослих» на Кушніра Олександра Віталійовича - завідуючого відділенням для лікування хворих на туберкульоз цього закладу до призначення керівника», - зазначено в документі.

Відомо, що з головним лікарем А. Цендрою в 2017 році був укладений контракт до 2020 року.

Вiнниця.info

Теги: комунальні заклади рішення 
Матеріали по темі