Події

На Вінниччині понад добу пролежала перевернута вантажівка з Львівщини. Фото і відео

19 березня 2021, 13:44

19 березня другу добу, на узбіччі під Немировом лежить перевернута фура. Точніше, неподалік старовинного млина між селами Сокілець та Печора. Як повідомляють редакції Вінниця.info місцеві жителі, вчора, близько 17 години, вантажівка злетіла на повороті до тамтешнього мосту.

«А точніше, на 14 кілометрі від Немирова. На трасі Немирів – Могилів-Могилів подільський. Близько 17 години я повертався додому, як помітив перевернуту вантажівку. Поряд стояв мужик, мало не плакав. Я подумав, що за ним мають приїхати. Поворот у цьому місці дуже крутий. Там кожні півроку автопригода. Але, сьогодні зранку виїжджав, то знову її бачу. А поруч ще з іншої вантажівки, щось відкачують. З поліції нікого немає. Ні рятувальників. Це дуже підозріло», - розповів місцевий мешканець, імені просить не називати.

Ще один читач Вінниця.info надіслав відео з місця події.

«Мені розповіли на місці події, машина перевернулася тоді, коли їй на зустріч їхав КАМаЗ. При чому, цей КАМаЗ їхав по центру. А шоферу вантажівки нічого не лишалося, звернути вправо. І ось наслідки. Вантажівка на боку. На асфальті розлите паливо. А як воно могло не вилитися? Я питався у чоловіків, які там були поруч, кажуть, що ніхто не постраждав. Водій народився у «сорочці». Але машина постраждала. Накрилися амортизатори. Викликали кран. А ще «пилосос», який має зібрати насіння, що розсипалися з причепу», - зауважив Віктор.


Як з’ясували репортери нашого видання, номерні знаки перевернутої вантажівки зареєстровані на Львівщині. Агрофірма, логотип якої нанесений на кабіні, також з цього регіону.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина вантажівка перевернулась 
Матеріали по темі