Суспільство

На Вінниччині посилюють карантин і рекомендують мерії тимчасово скасувати пільгові перевезення осіб похилого віку

25 лютого 2021, 13:13

З 23 лютого Вінницька область піднялась на 6-те місце рейтингу інцидентності захворюваності на «ковід» по Україні. Вчора на позачерговому засіданні обласної комісії ТЕБ НС прийнято рішення про введення на території Вінницької області додаткових обмежувальних заходів на період перебування області в «помаранчевій» зоні епідемічної небезпеки.

Органам управління освітою територіальних громад, власникам/засновникам спільно з керівниками закладів дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої та позашкільної освіти усіх типів та форм власності необхідно:

Забезпечити роботу дошкільних, спеціальних та 1 - 4 класів закладів загальної середньої освіти в очному режимі із обов’язковим дотриманням протиепідемічних вимог.

Перевести на дистанційну форму навчання заклади загальної середньої (крім 1-4 класів), професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, позашкільної освіти.

Провести в приміщеннях закладів освіти, гуртожитках, харчоблоках комплекс протиепідемічних заходів, прибирання та провітрювання.

Передбачити кошти та закупити засоби індивідуального та колективного захисту для усіх учасників освітнього процесу.

Посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо суворого дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобіганню поширення коронавірусної інфекції.

Керівникам закладів вищої освіти проаналізувати стан захворюваності серед студентів та працівників підпорядкованих закладів, прийняти рішення про форму організації освітнього процесу.

Обласний штаб також рекомендував Вінницькій міській територіальній громаді розглянути питання щодо тимчасового скасування (на час перебування території громади у «помаранчевій/червоній» зоні епідемічної небезпеки) пільгового перевезення осіб похилого віку в міському транспорті.

Нагадаємо, станом на ранок 25 лютого у Вінницькій області зафіксували 639 нових випадків захворювання на коронавірус за добу. Найбільша кількість захворілих у Вінниці - 287.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: карантин посилення 
Матеріали по темі