Влада

На Вінниччині представили ще чотирьох нових керівників районних державних адміністрацій

28 грудня 2019, 15:36

28 грудня у Вінницькій області представили ще чотирьох новопризначених голів районних державних адміністрацій – у Гайсині, Теплику, Тиврові та Барі.

Про це повідомляють на сайті Вінницької ОДА.

Голова облдержадміністрації Владислав Скальський представив новопризначеного голову Гайсинської РДАСергія Кавуна.

Заступаючи на цю посаду, Сергій Кавун запевнив, що розуміє існуючі пріоритети роботи на рівні області та держави: «Є ціла низка викликів, які постають перед нашою молодою, в історичному аспекті, демократією. Ми –держава, яка переживає нелегкі часи. Триває Операція Об’єднаних Сил, де представники Гайсинщини беруть активну участь. Існують виклики, пов’язані з економічними процесами, зокрема, з тіньовими складовими економіки. Ці питання потребують особливої уваги. Однак, найголовніша наша цінність – це люди, саме їхніми інтересами я керуватимуся під час виконання службових обов’язків. Етика державного службовця в моєму розумінні – це порядність, дотримання закону, нетерпимість до будь-яких елементів корупції, бажання і вміння засвоювати нові знання».

Громаді Теплицького району представлено нового очільника райдержадміністрації. Ним став Олег Побірський.

Голова облдержадміністрації Владислав Скальський зауважив, що наприкінці лютого наступного року знову відвідає район, аби проінспектувати підготовлений керівником району план розвитку даної території: «Зі свого боку, я готовий надавати всю необхідну консультаційну та організаційну підтримку голові РДА щодо залучення інвестицій». Губенатор закликав всіх до максимально конструктивної співпраці на благо розвитку району.

Перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький представив мешканцям Тирівського району новопризначеного очільника райдержадміністрації – Урдзіка Віталія.

Вручивши новопризначеному голові РДА службове посвідчення, перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Здітовецький посадовець окреслив його основні завдання та пріоритети на новій посаді, а також наголосив, що вже наприкінці лютого Віталій Урдзік відзвітує перед керівником області про перші кроки на новій посаді.

Представили громадськості Барського району нового голову райдержадміністрації – Євгенія Дубового.

Євгеній Дубовий головними пріоритетами діяльності на посаді керівника району назвав розвиток економічного потенціалу території, створення сприятливого інвестиційного клімату, забезпечення доступності та розширення спектру адміністративних послуг, підвищення рівня життя мешканців району в контексті створення спроможних ОТГ.


Нагадаємо, що раніше Владислав Скальський представив нових голів Літинської та Хмільницької РДА.

Вінниця.info, фото - із сайту ОДА

Теги: РДА ОДА Скальський 
Матеріали по темі