Економіка

На Вінниччині продовольчій компанії продали право оренди землі на 25 років

27 лютого 2020, 15:09

27 лютого у Вінниці відбулись земельні торги з продажу права оренди земельної ділянки площею 4,5 га із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, розташованої на території Андріяшівської сільської ради Крижопільського району.

Про це повідомляє Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації.

Під час земельного аукціону було продано право оренди на земельну ділянку терміном на 25 років переможцю земельних торгів ПрАТ «Продовольча компанія «Поділля».

За результатами торгів вартість орендної плати за користування земельною ділянкою складає 100712,38 грн. Ці кошти щорічно надходитимуть до місцевого бюджету та можуть бути використані на реалізацію соціальних заходів.

Торги провели відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації Владислава Скальського від 28 грудня 2019 року № 1021.

Довідка

Продовольча компанія «Поділля» являє собою вертикально-інтегрований комплекс, до складу якого входять 5 виробничих відділень, які обробляють більше 51 тис. га у Крижопільському, Томашпільському, Тростянецькому та Ямпільському районах Вінницької області; Крижопільський цукровий завод та елеватор потужністю 60 тис. тонн зерна. Компанія має розвинуте тваринництво, представлене свинокомплексом у смт.Городківка потужністю 21 тис. голів свиней на рік та молочними фермами, де утримується 3100 голів ВРХ.

Вінниця.info

Теги: земля аукціон  
Матеріали по темі