Економіка

На Вінниччині продовжують ремонтувати дорогу від Гайсина до села Кіблич. Фото

24 травня 2021, 12:42

На Вінниччині продовжується капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення Гайсин - Теплик на двох ділянках: від міста Гайсин до села Кущинці та від Кущинець до села Кіблич. Загальна протяжність дороги - 29,6 км. Ширина проїзної частини – від 5 до 7 метрів.

Про це повідомив голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов.

«У 2020 році влаштовано вирівнюючий 5,7 км нижнього та 2,9 км верхнього шару дорожнього покриття, частково влаштовано бетонний бортовий камінь в межах населених пунктів.

У 2021 році на завершення робіт передбачено 57 млн грн. Підрядник - ТОВ «ШЛЯХБУД» проводить влаштування дренуючого шару із щебню на ділянках з безбордюрним профілем та планування узбіч.

Ділянка с. Кущинці – с. Кіблич - 9,927 км», - зазначено в дописі.

Роботи проводяться в рамках програми «Велике будівництво».

Нагадаємо, тривають ремонти доріг Стара Гута-Калинівка-Турбів (проходить через два населених пункти – Нова Прилука і Турбів); Вороновиця – Тиврів – Шаргород, яка з’єднує чотири громади. Приступили до ремонту майже 12 кілометрів дороги, що проходить через Брацлав. Ремонтують міст в Немирові та ремонтують дорогу в селі неподалік Козятина.

Минулого року в селі Мурафа Шаргородського району відремонтували міст через річку Мурафа. Цього року, в Козятині завершують ремонт шляхопроводу через залізницю, проїзд для транспорту відкрили.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото зі сторінки Сергія Борзова

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ремонт дороги Гайсин - Теплик 
Матеріали по темі