Події

На Вінниччині прокуратура промоніторила закупівлі через «PROZORO». Виявили порушення

21 травня 2019, 12:43

Прокуратурою Вінницької області систематично проводиться моніторинг інформаційно-телекомунікаційної системи «PROZORO» щодо проведених закупівель товарів та послуг за бюджетні кошти. Виявлено та припинено дію договору на суму майже 3 млн грн, укладеного через систему «PROZORO».

Про це Вiнниця.info повідомляє прес-служба прокуратури Вінницької області.

Так, установлено, що дитячо-юнацькою спортивною школою проведено закупівлю щодо реконструкції частини будівлі котельні для обладнання приміщення школи з надбудовою у м. Вінниці.

За результатами торгів переможцем стало товариство з найвищою ціновою пропозицією, а тендерні пропозиції інших учасників, цінові пропозиції яких були меншими, відхилені з формальних підстав.

В подальшому установлено, що пропозиція переможця торгів не відповідала кваліфікаційним критеріям встановленим тендерною документацією. Отже, у відповідності до ч. 1 ст. 30 Закону України «Про публічні закупівлі», вона мала б також бути відхиленою, а торги відмінені по причині, відхилення пропозицій всіх учасників закупівлі.

За результатом проведення аналізу тендерної документації прокуратурою до суду внесено відповідну позовну заяву для визнання договору на суму майже 3 млн. грн. недійсним. Не чекаючи прийняття судом рішення, відповідачем розірвано відповідний договір будівельного підряду.

Вiнниця.info

Теги: прокуратура порушення 
Матеріали по темі