Економіка

На Вінниччині протягом грудня платникам податків списали понад 47 мільйонів гривень боргів

20 січня 2021, 09:54

Протягом грудня минулого року платникам податків у Вінницькій області списали понад 47 мільйонів гривень податкових боргів. Списанню підлягав борг, сукупний розмір якого з усіма податками та зборами не перевищував 3060 гривень.

Про це 19 січня під час брифінгу розповіла заступниця начальника ГУ ДПС у Вінницькій області Вікторія Кузьменчук.

В податковій службі зазначають, що подібне списання стало можливим в зв’язку з набранням чинності Закону України від 04 грудня 2020 року № 1072-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Процедура списання відбувалася в автоматичному режимі.

Як повідомляють в податковій, списанню підлягав борг, сукупний розмір якого за усіма податками і зборами не перевищував 3060,00 гривень, який обліковувався станом на 01.11.2020 та залишився несплаченим (непогашеним) станом на дату списання.

Загалом, за даними ДПС України, такого податкового боргу списали 3 млн 656 тис. платникам на загальну суму 1 187,4 млн гривень.

Нагадаємо, впродовж минулого року понад 22 тисячі мешканці Вінниччини задекларували доходів на суму понад 2 мільярди гривень.

Нагадаємо, раніше в податковій повідомляли, кому спишуть борги та які для цього визначили суми та механізми.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ДПС податкові борги списали податкова служба 
Матеріали по темі