Суспільство

На Вінниччині пройшов фестиваль традиційних подільських страв. Фото

14 жовтня 2019, 10:48

12 жовтня на Вінниччині, у с. Тиманівка Тульчинського району, вдруге відбувся гастрономічний фестиваль традиційних подільських страв «Диво з горнятка» – свято тиманівської каші. Тут працювали яскраві фотозони, виставки, а також майстер-класи.

Про це йдеться на сайті Вінницької ОДА.

Тиманівська каша – особлива страва, яка відома ще з часів козацтва. Віднедавна її внесли до реєстру об’єктів нематеріальної культурної спадщини Вінниччини.

На фестивалі мешканці кожного села Тульчинської громади презентували своє «диво з горнятка» - страву за власним, унікальним рецептом.

Традиційними українськими стравами частували відвідувачів жителі таких сіл як: Ганнопіль, Дранка, Одаї, Суворовське, Білоусівка та Тиманівка.

У рамках фестивалю відбулось урочисте відкриття нової експозиції Тиманівського художнього музею ім. Шевченка, а також виставка творів декоративно-прикладного мистецтва молодих майстрів та театралізований концерт «Смачна каша».

Під час заходу усі охочі мали можливість відвідати яскраві фотозони та придбати цікаві сувеніри.

Особливою родзинкою фестивалю стали різноманітні майстер-класи. Крім цього, відвідувачі мали можливість перевірити свої кулінарні знання у вікторині від Олени Павлової «Гастрогід Вінниччини».Вінниця.info, фото з сайту Вінницької ОДА

Теги: тиманівська каша фестиваль 
Матеріали по темі