Суспільство

На Вінниччині прикордонники вимірюють температуру тіла у водіїв та пасажирів

27 лютого 2020, 11:35

На кордоні Вінниччини та Молдови розпочали перевіряти стан здоров’я громадян, щоб убезпечити поширення коронавірусу. За допомогою безконтактних пристроїв здійснюють виміри температури тіла.

Про це повідомляє прес-служба Могилів-Подільського прикордонного загону.

Нагадаємо, що такі додаткові заходи погодили під час засідання надзвичайної комісії 26-го лютого.

Начальник загону полковник Сергій Соколовський наголосив на необхідність додаткового забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту та безконтактними термометрами для проведення скринінгу осіб, які прибувають до України з інших держав через аеропорт та пункти пропуску міжнародного сполучення. За результатами роботи комісії було прийнято рішення про додаткове забезпечення прикордонників усіма необхідними для цього засобами.

«Шановні громадяни!

Просимо вас з розумінням поставитися до заходів, що вживаються прикордонниками по упередженню поширення коронавірусу на території нашої області. Зберігайте спокій!

Охоронці кордону здійснюють усе належне для того, аби особи з наявними ознаками цієї небезпечної хвороби були виявлені та направлені для надання медичної допомоги відповідними фахівцями.

Ми робимо усе, щоб ви не відчули незручностей, перетинаючи кордон!», - звертаються прикордонники.

Раніше ми писали, що Вінниччина вводить заходи, щоб захиститися від коронавірусу: дезінфекція громадського транспорту і посилення контролю на кордоні. Журналістам показали палати інфекційного відділення, які підготували на випадок коронавірусу.

Вінниця.info, фото - прикордонників

Теги: коронавірус МОЗ захворювання прикордонники 
Матеріали по темі