Культура

На Вінниччині присвоїли персональні стипендії письменникам, культурним діячам та студентам мистецьких навчальних закладів

23 березня 2020, 13:21

Персональні стипендії обласної ради та облдержадміністрації в галузі культури і мистецтв отримуватимуть митці та студенти мистецьких навчальних закладів Вінниччини. Окремо творчі стипендії присвоїли місцевим письменникам. Відповідне розпорядження підписав голова обласної державної адміністрації Владислав Скальський 12 березня.

Про це повідомляють на сайті Вінницької ОДА.

«Відповідно до рішень 12 сесії обласної Ради 4 скликання від 28 квітня 2004 року № 587 «Про персональні стипендії обласної Ради та обласної державної адміністрації в галузі культури і мистецтв» та від 28 квітня 2004 року № 588 «Про встановлення творчих стипендій письменникам Вінниччини», протоколу засідання обласної комісії з призначення персональних та творчих стипендій обласної державної адміністрації та обласної Ради в галузі культури і мистецтв від 24 лютого 2020 року:

1. Призначити з 01 січня 2020 року персональні стипендії обласної Ради та обласної державної адміністрації в галузі культури і мистецтв митцям Вінниччини, студентам вищих мистецьких навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації за результатами зимової екзаменаційної сесії згідно з додатками 1, 2 та творчі стипендії письменникам Вінниччини згідно з додатком 3.

2. Управлінню культури і мистецтв облдержадміністрації (Ольга Дернова) здійснити виплату призначених стипендій коштом, передбаченим у обласному бюджеті на інші заходи в галузі культури і мистецтва.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Ігоря Івасюка», ‒ йдеться в розпорядженні очільника області.

Список митців, яким присуджено персональні стипендії обласної Ради та обласної державної адміністрації в галузі культури і мистецтв

  1. АНДРУШКО Олена Миколаївна ‒ заслужений артист України, провідний майстер сцени Вінницького академічного обласного театру ляльок, член Національної спілки театральних діячів України;
  2. БАНДУРА Оксана Володимирівна – артистка драми вищої категорії Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театру ім. М.К. Садовського;
  3. БЕЗВЕРХНЯ Катерина Михайлівна – ветеран культури, колишній художній керівник Клембівського сільського будинку культури;
  4. ГОРОБЧУК Іван Іванович – заслужений майстер народної творчості України, майстер народного малярства, член Національної Спілки майстрів народного мистецтва України;
  5. ДАНИЛЮК Галина Іванівна – заслужений майстер народної творчості України, вишивальниця, член Національної Спілки майстрів народного мистецтва України;
  6. ДМИТРЕНКО Жанна Віталіївна – поетеса, головний методист Вінницького обласного центру народної творчості;
  7. ДОРОШ Валентина Овсіївна – керівник народного аматорського хорового колективу агрофірми «Ольгопіль» Чечельницького району;
  8. КОНСТАНТИНОВ Артур Павлович – актор драми ІІ категорії Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театру ім. М.К. Садовського;
  9. КУЛЕНКО Яків Михайлович – художник-скульптор, член Національної спілки художників України;
  10. ЛАПАТАНОВ Іван Федорович – член Вінницького обласного осередку Національної хореографічної спілки України, заслужений працівник культури України;
  11. ЛИТВИН Олександр Миколайович – художник, живописець, член Національної спілки художників України;
  12. МУЗИКА Юрій Олегович – керівник хореографічного гуртка Вінницького міського центру художньо-хореографічної освіти дітей та юнацтва «Барвінок»;
  13. ОНИЩУК Марія Петрівна – керівник народного аматорського фольклорно-етнографічного колективу «Веселка» Талалаївського сільського будинку культури Погребищенського району;
  14. СОБЧУК Тетяна Вікторівна – ветеран культури, керівник дитячої вокальної студії Жмеринського районного будинку культури;
  15. ТКАЧУК Лілія Іванівна – ветеран культури, колишня артистка ансамблю «Вітерець Поділля» Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича;
  16. ТРЕТЯК Віра Іванівна – ветеран культури, колишня артистка ансамблю «Вітерець Поділля» Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича;
  17. ЧУЧКО Олена Володимирівна – керівник народного аматорського театрального колективу Гайсинського районного будинку культури.

Список студентів вищих мистецьких навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, яким присуджено персональні стипендії обласної Ради та обласної державної адміністрації в галузі культури і мистецтв

  1. ІВАСЮК Діана Олександрівна – студентка ІІ курсу спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» ОПП «Кіно-фотовідеосправа» Тульчинського коледжу культури;
  2. КОСТЮЧЕНКО Анастасія Олексіївна – студентка ІІІ курсу відділу духових та ударних інструментів Вінницького коледжу культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича;
  3. ОСТРОВСЬКА Вікторія Леонідівна – студентка ІІІ курсу вокального відділу Вінницького коледжу культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича;
  4. САПОЖНІКОВ Станіслав В’ячеславович – студент ІІ курсу відділу духових та ударних інструментів Вінницького коледжу культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича;
  5. СМЕТАНСЬКА Марія Олександрівна – студентка ІІІ курсу спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація ОПП «Декоративно-прикладне мистецтво» Тульчинського коледжу культури.

Список письменників, яким присуджені персональні стипендії обласної Ради та обласної державної адміністрації

  1. АЛЕКСЕЙЧУК Ольга Віталіївна
  2. БОЙКО Олексій Михайлович
  3. БОЯРУНЕЦЬ Юрій Олексійович
  4. БОРЕЦЬКИЙ Віталій Васильович
  5. ВИСОЧАНСЬКИЙ Олександр Григорович
  6. ВІТЕНКО Олена Андріївна
  7. ГАЛЬЯНОВА Валентина Олександрівна
  8. ГАНАЙ Вероніка Вікторівна
  9. ГЕРАСИМЕНКО Олена Василівна
  10. ГЕДЗ Микола Сергійович
  11. ГРИНЧИК Наталія Іванівна
  12. ЗАВАЛЬНИЙ Микола Якович
  13. ЗАРИЦЬКИЙ Петро Анатолійович
  14. КРАСІЛЕНКО Володимир Андрійович
  15. ПАСІЧНИК Микола Іванович
  16. СЕГЕДА Юрій Васильович
  17. ШЕВЧУК Василь Йосипович
  18. ЮРЧАК Юрій Володимирович

Вінниця.info, фото зі сторінки поета Віталія Борецького

Теги: ОДА стипендії 
Матеріали по темі