Економіка

На Вінниччині реконструюють відділення екстреної допомоги в двох опорних лікарнях. Фото та відео

13 грудня 2020, 10:44

В опорних лікарнях Тульчина та Бершаді в рамках «Великого будівництва» триває реконструкція відділень екстреної медичної допомоги. Гроші на реконструкцію ще влітку виділили з Фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19. Після завершення робіт та відкриття відділень там пацієнтам безкоштовно робитимуть КТ-діагностику.

На сьогодні в Україні триває масштабна програма зі створення сучасних приймальних відділень в опорних лікарнях. Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15.01.2020 №23 визначено перелік опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах.

Всього планується реконструювати та капітально відремонтувати 210 приймальних відділень. Виконання робіт по цих об’єктах входить до Програми Президента України «Велике будівництво».

Мінрегіон провів верифікацію готовності опорних лікарень до старту робіт, та наразі контролює терміни та якість будівельних робіт по цій програмі. Передбачено, що 100% приймальних відділень будуть відповідати вимогам сучасного облаштування та наповнення медичним обладнанням, перелік якого погоджено з Міністерством охорони здоров’я України.

Як йдеться в Постанові Кабінету Міністрів від 8 липня, Міністерству розвитку громад та територій виділили 1 680 000 тис. гривень (видатки розвитку) на безповоротній основі із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками для реалізації проектів з реконструкції, капітального ремонту приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я у госпітальних округах.

Цим же документом затверджено умови фінансування реалізації проектів з будівництва (реконструкції, капітального ремонту) приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я у госпітальних округах, проект якої було розроблено Міністерством розвитку громад та територій України.

Фото та відео з реконструкції відділення екстреної медичної допомоги в центральній районній лікарні в Тульчині:


Фото та відео з реконструкції відділення екстреної медичної допомоги в Бершаді:


Нагадаємо, у Могилів-Подільському районі відкрили амбулаторію, яка обслуговуватиме понад 2 тисячі населення.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, відео ‒ з YouTube-каналу «Україна. Велике будівництво», фото ‒ з Telegram-каналу «Україна. Велике будівництво»

Теги: Велике будівництво реконструкція опорні лікарні відділення екстреної допомоги 
Матеріали по темі