Суспільство

На Вінниччині ремонт мосту, який розташовано на ділянці міжнародної траси, планують завершити до кінця року

26 травня 2020, 15:36

На Вінниччині триває капітальний ремонт мосту через річку Сіб в Гайсинському районі. Цей міст розташований на ділянці міжнародного автошляху М-12 та входить до переліку об’єктів «Великого будівництва. Завершення ремонту планують в листопаді-грудні 2020-го року. Наразі планується збільшення вартості об’єкта на 20 мільйонів гривень.

Про це повідомляють на сайті Вінницької облдержадміністрації.

«Ця ділянка є однією із «фінальних» частин автодороги М–12, яку ми реконструюємо в межах Вінницької області. До початку ремонтних робіт дана мостова споруда була у жахливому стані. Наразі проводиться робота щодо формування додаткового фінансування. Ми вже звернулися до «Укравтодору». Це одна із тих ділянок, які ми плануємо завершити у цьому році. Усі 186 км траси М – 12, яка є частиною транспортного коридору Go Highway, мають бути повністю готовими для повноцінної експлуатації», – зазначив очільник області Владислав Скальський під час робочого візиту до Гайсинського району 26-го травня.

За словами голови обласної державної адміністрації, планується збільшення вартості об’єкта приблизно на 20 мільйонів гривень.

Загалом, проведення капітального ремонту мосту через річку Сіб включає такі види робіт як: розбір верхньої частини прольотної будови, влаштування монолітної плити, ремонт стійки опор, ремонт та посилення ригелів, влаштування нового мостового огородження, перильного огородження, асфальтобетонного покриття проїзної частини та освітлення.

Нагадаємо, 26 травня відбулася пресконференція Владислава Скальського, під час якої він відзвітував про свою роботу на посаді голови облдержадміністрації. Посадовець повідомив, що в області можуть утворити три райони замість наявних 27-и, а також розповів про свою ініціативу запровадити робочий день чиновників з 7-ї ранку. Також очільник області повідомив, що на території Вінниччини розробили 10-річний план щодо відновлення місцевих доріг. Зокрема, на баланс області планують взяти автошляхи категорії «Т», адже завдяки цьому їх вдасться ремонтувати швидше.

Окрім того, Владислав Скальський зазначив, що, у разі великої кількості випадків захворювання на COVID-19, в області можуть знову посилити карантин. Зокрема, заборонити пасажирські перевезення.

Вінниця.info, фото – з сайту Вінницької ОДА

Теги: міст ремонт дороги Скальський 
Матеріали по темі