Суспільство

На Вінниччині розширюють інклюзивні майданчики для дітей з особливими потребами. Фото

12 квітня 2021, 10:35

На Вінниччині розширюють інклюзивні майданчики для дітей з особливими потребами. Один з таких розташовується у міському парку у Хмільнику.

«Вперше побачили дитячий майданчик для дітей з особливими потребами в Греції. Але це фото з Хмільника. Люди там живуть - молодці! Будують парк безкоштовний. Як для маленького містечка - дуже і дуже порадували», - поділився емоціями з Вінниця.info Олександр Лушин, на вихідні він відвідав Хмільник.

Нагадаємо, ми вже писали про подібний майданчик у Жмеринці. Гойдалка розрахована на ширину і довжину візка. Вона обійшлася у 28 тисяч гривень. У Жмеринці мешкає 166 дітей з особливими потребами. 17 пересуваються за допомогою інвалідного візка. Місцеві жителі звернули на це увагу і створили петиції по створенню у місті гойдалки саме для них.

Ми зв’язалися із представниками міської ради Хмільника. Там зауважили, у 2019 році у Хмільницькій міській ОТГ реалізовано 6 проєктів Бюджету участі: 5 проєктів - переможців та 1 проєкт, що виходив за рамки встановленого обсягу бюджету участі. Бюджет участі - унікальна можливість покращити життя громади пропонуючи власні ідеї, використовуючи кошти місцевого бюджету. На реалізацію проєктних ідей Хмільницька міська рада виділила 1 млн. грн.

«У 2018 році активними громадянами міста було підготовлено та направлено на конкурс «Бюджет участі» 14 проєктів. До участі у голосуванні Комісією з питань Бюджету участі було допущено 8 проєктів, 5 з яких стали переможцями, набравши більшу кількість голосів. Серед них проєкт «Нове будівництво інклюзивного дитячого майданчика по проспекту Свободи в м. Хмільнику». Його автор – Тетяна Мазур. Бюджет проекту – 200 000 грн», - зауважили у прес-центрі міськради.

Фото нижче були зроблені у жовтні минулого року у Жмеринці.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина інклюзивні майданчики діти особливі потреби 
Матеріали по темі