Події

На Вінниччині щодня зростає кількість порушників правил карантину

9 квітня 2020, 11:25

За минулу добу, 8 квітня, поліцейські Вінниччини склали 18 протоколів за порушення правил карантину (ст. 44-3 КУпАП). Від початку запровадження карантину було складено 212 адмінматеріалів.

Про це повідомляє відділ комунікації Нацполіції у Вінницькій області.

Порушення правил зазвичай стосуються щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно протиепідемічних правил і норм. Зокрема, 80 (з 212) адміністративних протоколів складено на підприємців, або інших осіб, які здійснювали торгівельну діяльність або надавали послуги, 32 - на керівників торгових закладів та установ харчування, 16 - відносно перевізників, 17 – на керівників підприємств, установ, організацій, 23 – відносно громадян за порушення карантинних правих щодо самоізоляції, 44 – відносно фізичних осіб.

Для вжиття заходів щодо запобігання, поширення коронавірусу та посиленню публічної безпеки і порядку на території Вінницької області функціонують цілодобові карантинні пости. Щодня охорону публічного порядку забезпечують понад 700 працівників поліції поліцейських та близько 130 військовослужбовців Національної гвардії. Вони працюють в складі піших, автопатрулів та в спільних групах з медиками, представниками ДСНС, муніципальної варти, держпродслужби на карантинних постах.

Нагадаємо, на Вінниччині працює 145 мобільних патрулів, з них 34 - в м. Вінниці. Окрім того, по області є 83 піших патрулі, 30 з яких у м. Вінниці.

7 квітня поліцейські Вінниччини склали 14 протоколів за порушення правил карантину.

Вінниця.info, фото поліції

Теги: протокол карантин порушення 
Матеріали по темі