Суспільство

На Вінниччині сільська родина прямо з городу продала три тонни кавунів

8 жовтня 2021, 16:45

Родина Ніни Слободянюк-Вознюк з села Яришівка, що на Вінниччині, закінчує продаж кавунів, які виросли на їхньому городі. Цього року у них вдався гарний врожай баштанових. До холодів більшість продати не встигли. Тому вирішили запропонувати покупцям приїжджати прямо до них на ділянку та самим обирати і зривати ягоди. Ціна за кілограм символічна – по одній гривні.

«Кавуни на ділянці за хатою ми вирощуємо три роки. Колись там росла трава на сіно для корів. Потім корів не стало. Сіно брали сусіди. Але й вони від корів відмовилися. Ми вирішили спробувати вирощувати кавуни. Возили їх продавати. А от цього року вони трохи пізніше дозріли. І почались холоди. А коли кавун найсмачніший? Коли спекотна погода. А цього року ще й так гарно вони у нас вродили. Ну, й вирішили, хай люди баштани забирають. Поставили об’яву у соціальні мережі. Поставили символічну ціну. І народ пішов. От, вже три тонни забрали. Залишилося дуже мало. А приїздили до нас і з Піщанки, і з Крижополя», - розповіла Вінниця.info пані Ніна.

Жінка також зауважила, що для себе родина також припасла багато кавунів. Баштанові вони люблять квашеними. Тому вже першу бочку заквасили.

Нагадаємо, на початку серпня наші репортери записали інтерв’ю з Андрієм Федиком, жителем села Велика Кісниця, що на самому півдні Вінниччини. Він фермер, закінчив навчання на агронома. Кілька років тому почав вирощувати на городі біля хати кавуни, які нічим не поступаються привезеним з Херсонщини, Миколаївщини чи Одещини.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниччина кавуни продаж город 
Матеріали по темі