Суспільство

На Вінниччині сім’ям загиблих Героїв виплатили допомогу

1 липня 2020, 17:31

На Вінниччині 16 членів сімей Героїв України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» посмертно, отримали від держави грошову винагороду. Загальна сума одноразової допомоги – 709,4 тис гривень.

Про це йдеться на сайті Вінницької ОДА.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26 лютого 2020 року №144 «Про затвердження Порядку виплати одноразової грошової винагороди особам, яким присвоєно звання Герой України за здійснення визначного геройського вчинку» 16 членів сімей осіб, яким присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» посмертно, отримали одноразову матеріальну винагороду на загальну суму 709,4 тис грн.

Грошова винагорода виплачувалась за рахунок коштів державного бюджету - рівними частинами членам сімей загиблих героїв у 50-кратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня 2020 року, що становило 105,1 тис грн.

Виплата грошової винагороди проводилась органами соціального захисту населення шляхом перерахування коштів на поточні рахунки в установах банків, що були зазначені в заявах одержувачів грошової винагороди.

Довідка.

Відповідно до Порядку виплати одноразової грошової винагороди особам, яким присвоєно звання Герой України за здійснення визначного геройського вчинку, одержувачами грошової винагороди є громадяни України з числа:

  • осіб, яким присвоєно звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка»;
  • членів сімей осіб, яким присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» посмертно, або у разі смерті особи, якій присвоєно звання Герой України із врученням ордена «Золота Зірка».

До членів сімей належать особи, які проживали разом із Героєм України: дружина (чоловік), діти, батьки.

Вінниця.info

Теги: грошова допомога Герой України 
Матеріали по темі