Суспільство

На Вінниччині спецпризначенці СБУ провели контрдиверсійні тренування. Фото

13 серпня 2020, 11:41

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Вінницькій області провела планове контрдиверсійне тренування на території однієї з військових частин регіону. У заходах, що відбулися в умовах максимально наближених до реальних, взяли участь підрозділи СБУ, Національної гвардії, Держслужби з надзвичайних ситуацій, а також представники органів державної влади, місцевого самоврядування та медиків.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці УСБУ у Вінницькій області.

Як йдеться в повідомленні, учасники тренувальних зборів відпрацювали комплекс дій із виявлення та знешкодження умовних диверсантів, які за легендою навчань діяли у лісовому масиві поблизу військових об’єктів.

Також підрозділи відпрацювали алгоритми міжвідомчої взаємодії щодо попереджання та блокування відповідних загроз, ліквідації їхніх наслідків і надання екстреної медичної допомоги постраждалим.

Координаційна група проаналізувала кожен етап тренування і відзначила високий рівень готовності його учасників до ефективної роботи в екстремальних умовах.
Нагадаємо, у Вінниці та Житомирі силовики затримали групу осіб, які продавали іноземцям деталі від українських бойових вертольотів.

Вінниця.info, фото – з фейсбук-сторінки УСБУ у Вінницькій області

Теги: СБУ тренування силовики 
Матеріали по темі