Спорт

На Вінниччині стартували літні ігри з паралімпійських видів спорту. Фото

30 серпня 2020, 10:21

29 серпня на стадіоні «Авангард» у Ладижині розпочалися Перші відкриті літні спортивні ігри з паралімпійських видів спорту. Учасники змагатимуться у п’яти видах спорту – легка атлетика, стрільба з лука, тріатлон.

Про це йдеться на сайті Вінницької ОДА.

Вчора змагалися 50 спортсменок та спортсменів з Вінниці та Жмеринки, а також з Вінницького, Барського та Гайсинського районів області.

Змагання вперше запроваджені у Вінницькій області з ініціативи управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації та організовані Вінницьким регіональним центром з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт».

Для проведення такого спортивного заходу з обласного бюджету виділено 10 тисяч гривень.

Учасники Перших відкритих літніх спортивних ігор з паралімпійських видів спорту змагатимуться у 5-ти видах спорту, зокрема, таких як: легка атлетика; пауерліфтинг; стрільба з лука; стрільба з пневматичного пістолету; тріатлон (веслування на консепті, велоспорт та біг).

«Для забезпечення фахових та повноцінних тренувань, які б допомагали досягати високих спортивних результатів та проведення спортивних змагань для спортсменів та спортсменок з інвалідністю цьогоріч Вінницький регіональний центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» переїде в сучасну доступну оновлену спортивну базу в рамках програми Президента України «Велике будівництво» на базі Спорткомплексу «Здоров’я» у м. Вінниці», - зазначила Наталя Заболотна, перша заступниця голови Вінницької ОДА.

На реконструкцію СК «Здоров'я» у 2020 році держава виділили 9 млн. грн. та 1 млн. грн. виділено з обласного бюджету.

«Спорткомплекс «Здоров’я» буде одним з небагатьох в Україні і єдиним у Вінницькій області, який задовольнить потреби спортсменів з інвалідністю та з можливістю проведення спортивних, реабілітаційних та відновлювальних процедур», – додала Наталя Заболотна.

Вчора у змаганнях з пауерліфтингу (жим лежачи) чемпіонка світу Мар'яна Шевчук у своїй ваговій категорії перевершила світовий рекорд на 9 кг, вижавши 140 кг.

Також участь у цих іграх взяв бронзовий призер чемпіонату Світу з тхеквондо з ураженням опорно-рухового апарату, володар ліцензії на Паралімпійські ігри Токіо-2020 Антон Швець.


Вінниця.info, фото з сайту Вінницької ОДА

Теги: літні ігри змагання спорт 
Матеріали по темі