Суспільство

На Вінниччині студенти мистецьких навчальних закладів отримають обласні стипендії

8 листопада 2019, 16:38

Програмою розвитку культури Вінницької області на 2018-2022 роки передбачена виплата щорічних стипендій та премій. Обласні стипендії отримають митці галузі культури, письменника та кращі студенти мистецьких навчальних закладів.

Про це йдеться на сайту Вінницької облради.

Протягом 9-ти місяців поточного року на розвиток культури, у Вінницькій області витрачено 34 мільйони гривень. Про використані кошти за Програмою розвитку культури Вінницької області на 2018-2022 роки повідомляють в управлінні культури і мистецтв облдержадміністрації.

Програмою передбачена виплата щорічних стипендій та премій. Зокрема, Всеукраїнську літературно-мистецьку премію імені Степана Руданського 2019 року профінансовано на 20 тис. грн. Лауреат цьогорічної премії отримав 14 тис. грн, а дипломанти, що посіли друге та третє місця – одержали по 3 тис. грн. На цьогорічну Всеукраїнську літературну премію імені Михайла Коцюбинського передбачено фінансування розміром у 60 тис. грн для трьох номінацій – «Художня література», «Науково-популярна література» та «Дитяча література». Винагорода у кожній з номінацій становила по 20 тис. грн.

Протягом 2019 року персональні стипендії отримають митці галузі культури – 75,5 тис. грн, письменники Вінниччини – 81 тис. грн, кращі студенти Вінницького коледжу культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича – 8,1 тис. грн та Тульчинського коледжу культури – 5,4 тис. грн. Всього у Вінницькій області цього року стипендії отримають 40 стипендіатів вищих мистецьких навчальних закладів.

Впродовж дев’яти місяців 2019 року для розвитку професійного та аматорського мистецтва проведено низку творчих вечорів співаків, майстрів, художників, акторів, керівників творчих колективів за підтримки Програми розвитку культури Вінницької області на 2018-2022 роки.

Всього на 2019 рік Програмою передбачено фінансування у розмірі 47 млн 475 тис. грн.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: стипендія студент письменник культурний розвиток 
Матеріали по темі