Влада

На Вінниччині створили міжрегіональне управління лісового господарства і призначили нового начальника замість Бондаря

18 січня 2023, 13:49

Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства ліквідували. Замість нього утворили Центрально-Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства з центром у місті Вінниця та призначили нового керівника. Центрально-Західне управління здійснює реалізацію повноважень на території Вінницької, Кіровоградської, Черкаської областей.

Про це йдеться у повідомленні на сайті управління.

Місцезнаходження управління лісового та мисливського господарства залишилось за адресою: вул. Пирогова,26, місто Вінниця.

Начальником міжрегіонального управління призначено Перова Сергія Григоровича. До реорганізації, лісовим господарством Вінниччини більше 30 років з невеликими перервами керував Анатолій Бондар. Він прийшов на посаду ще в січні 1991 року.

Новоутворене управління розпочало свою роботу з 2 січня 2023 року.

Електронна пошта: info@cw.forest.gov.ua.

Телефон приймальні: (0432) 61-17-42.

Постановою Кабінету Міністрів України від 07.09.2022 року № 1003 «Деякі питання реформування управління лісової галузі» ліквідовано 26 обласних управлінь лісового та мисливського господарства.

Загалом в Україні створено 9 міжрегіональних управлінь лісового та мисливського господарства, які здійснюють реалізацію повноважень Державного агентства лісових ресурсів України.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: лісове господарство 
Матеріали по темі