Події

На Вінниччині суд виніс вирок неповнолітньому хлопцю, який палицею вбив сестру

25 квітня 2019, 16:52

Барський районний суд виніс вирок неповнолітньому юнакові, який два роки тому палицею побив свою сестру. Дівчинка померла в лікарні. Хлопця відправили до в’язниці на 7 років.

«У ході судового розгляду заступником керівника Жмеринської місцевої прокуратури Віктором Куцим доведено вину юнака, який перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, у лісовому масиві одного з сіл Тиврівського району, на підставі раптово виниклого конфлікту із своєю сестрою, наніс їй декілька ударів дерев’яною палицею по голові. Дівчинка потрапила до Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні. Не приходячи до свідомості через кілька тижнів вона померла.

Судовий розгляд вказаного кримінального провадження тривав більше двох років. За доводами прокурора, суд визнав неповнолітнього обвинуваченого винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України та призначив неповнолітньому, з огляду на його вік, відповідно до ст. 102 КК України, максимально можливе в даному випадку покарання у вигляді 7 років позбавлення волі», - повідомляє прес-служба прокуратури Вінниччини.

Нагадаємо, що 30 червня у Тиврівськoму рaйoні підлітoк нaніс тяжкі тілесні ушкoдження свoїй двoюрідній сестрі. Пoпередньo встaнoвленo, пoвертaючись внoчі з лісу з відпoчинку, хлoпцеві спaлo нa думку зaбрaти сoбі телефoн сестри. Дерев’янoю пaлицею, щo пoтрaпилa під руку, він вдaрив дівчину у гoлoву. Удaр виявився тaкoї сили, щo пoтерпілa oтримaлa відкриту черепнo-мoзкoву трaвму, перелoмoм кістoк склепіння черепа.

Вінниця.info

Теги: вбивство злочин поліція  
Матеріали по темі