Події

На Вінниччині судитимуть чоловіка за розорення земельних ділянок із пам’ятками бронзової доби та трипільців

23 січня 2020, 10:47

На Вінниччині судитимуть фермера, який незаконно зайняв та обробляв дві земельних ділянки, на яких розташовані пам’ятки культурної спадщини. Там були поселення трипільської культури та могильник доби бронзи.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури у Вінницькій області.

«Бершадською місцевою прокуратурою залучено спеціалістів Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області до проведення позапланової перевірки щодо дотримання вимог законодавства у сфері використання та охорони земель на території Чечельницького району. За результатами перевірки виявлено, що на території Чечельницького району Вінницької області незаконно обробляються дві земельні ділянки загальною площею понад 20 га на яких розташовані пам’ятки культурної спадщини – поселення трипільської культури IV-III тис. до н.е. та могильник доби бронзи IX ст. до н.е. про що складено відповідний акт», – повідомляє прес-служба.

Під час досудового розслідування отримано розрахунок розміру шкоди, який становить 123 тисяч гривень, проведено необхідні слідчі дії. Також оголошено про підозру особі, що здійснював обробіток землі, та направлено до суду обвинувальний акт відносно даної особи.

Вінниця.info

Теги: фермер прокуратура земельна ділянка 
Матеріали по темі