Події

На Вінниччині судитимуть голову райради і підприємця

14 червня 2019, 16:28

Прокуратурою Вінницької області скеровано до суду обвинувальний акт відносно голови районної ради та керівника приватного підприємства, які, вступивши у злочинну змову, створили умови для отримання неправомірної вигоди від перевізників.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Вінниччини.

«Голова районної ради, використовуючи владні повноваження, системно перешкоджав суб’єктам господарювання у здійсненні вантажних перевезень новозбудованою автомобільною дорогою у селі поблизу районного центру, внаслідок чого, перевізниками зібрано кошти в сумі 95 тис. гривень, з метою подальшої їх передачі голові районної ради в якості неправомірної вигоди та припинення подальшого перешкоджання їх господарської діяльності.

Згодом, «представник» перевізників передав директору приватного підприємства, який діяв за попередньою змовою з очільником районної ради та був посібником останнього, в якості неправомірної вигоди зібрані раніше у суб’єктів господарювання кошти в сумі 95 тис. гривень», - зазначає прокуратура.

Дії обвинувачених кваліфіковані за ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 – пособництво в отриманні неправомірної вигоди вчинене за попередньою змовою групою осіб та ч. 3 ст. 368 КК України – отримання неправомірної вигоди вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище за попередньою змовою групою осіб.

Довідково: ч. 3 ст. 368 КК України, - тобто в одержанні службовою особою неправомірної вигоди, а так само в проханні надати таку вигоду для третьої особи за вчинення чи невчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду будь-якої дії з використанням наданого службового становища вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище за попередньою змовою групою осіб.

Вiнниця.info

Теги: суд вирок злочин  
Матеріали по темі