Події

На Вінниччині судитимуть митника за хабар працівнику СБУ

12 серпня 2020, 09:34

Прокуратура Вінницької області затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт стосовно інспектора одного з митних постів Вінницької митниці ДФС, за фактом надання неправомірної вигоди співробітнику УСБУ у Вінницькій області з метою уникнення від кримінальної відповідальності за несанкціоновані дії з інформацією, яка обробляється в автоматизованих системах комп’ютерних мереж (ч. 1 ст. 362 та ч. 3 ст. 369 КК України).

Про це повідомляє пресслужба прокуратури у Вінницькій області.

За даними слідства, обвинувачений надав неправомірну вигоду у сумі 1000 доларів США працівнику УСБУ у Вінницькій області за не документування факту внесення митником неправдивих відомостей до системи АСМО «Інспектор» під час здійснення митних процедур, в результаті чого, останній мав би можливість уникнути кримінальної відповідальності.

Довідка:

ч. 1 ст. 362 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу від шестисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до 2 років.

ч. 3 ст. 369 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна або без такої.

Важливо: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Вінниця.info

Теги: хабар СБУ митинця 
Матеріали по темі