Політика

На Вінниччині територіальна виборча комісія відмовила в реєстрації кандидату на посаду мера. Партія подала в суд

30 вересня 2020, 09:57

26 вересня Козятинська міська ТВК Хмільницького району Вінницької області винесла постанову про розгляд документів щодо реєстрації кандидата на посаду міського голови та кандидата у депутати Козятинскої міської ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року від чинного міського голови міста Козятин Олександра Пузира, якою відмовила йому в реєстрації. Про це повідомляє громадська мережа ОПОРА.

В постанові про відмову в реєстрації кандидата від ПП «Слуга народу», Козятинська ТВК мотивацію комісія не написала. Зазначили, що послались на ч. 2 ст. 217 Виборчого Кодексу, де вказано: «організація партії може висунути особу, яка є членом цієї політичної партії, або безпартійного громадянина» та на ст. 230 Виборчого Кодексу, де зазначені підстави відмови в реєстрації. Олександр Пузир – безпартійний. Відповідні документи він подав в ПП «Слуга Народу» перед висуненням його на конференції. В списках інших політичних партій, що також є підставою для відмови в реєстрації кандидата, Олександра Пузиря немає.

Олександр Пузир на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook зазначив: «…Коли моя дружина Ірина – представник у ТВК показала копію моєї заяви на вихід з Батьківщини «Більшість членів комісії!!!» вирішили, що це не доказ і вирішили відкласти розгляд реєстрації до УВАГА! надання доказів та їх вивчення».


Обласна організація ПП «Слуга Народу», подала до Вінницького окружного адміністративного суду, щоб оскаржити рішення Козятинської територіальної виборчої комісії щодо відмови в реєстрації кандидатом на посаду міського голови Олександру Пузирю.

Народна депутатка України, голова Вінницького обласного осередку політичної партії «Слуга народу» Ірина Борзова на сторінці у соціальній мережі Facebook написала: «Вінницька Обласна організація політичної партії «Слуга Народу» звернулась за захистом законних інтересів до Вінницького окружного адміністративного суду. Подали позов до Козятинської міської територіальної виборчої комісії щодо оскарження рішення про відмову в реєстрації кандидатом на посаду Козятинського міського голови та кандидатом в депутати відповідної ради Олександра Пузиря».


Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ТВК Козятин Пузир реєстрація кандидат судовий позов 
Матеріали по темі