Події

На Вінниччині трирічний хлопчик випав з вікна п’ятого поверху

4 червня 2021, 15:26

3 червня у Вінницькому районі трирічний хлопчик випав з вікна п’ятого поверху. Дитина серйозних ушкоджень не отримала, адже впала на свіжоскопану клумбу.

Подія сталася близько 15-ї години.

«Мама на деякий час залишила трирічного хлопчика на старшого сина, йому 13 років. Старший хлопчик відволікся, а менший пішов до кімнати та виліз на батареї, які були складені на балконі. Дитина відчинила вікно, в результаті чого випала з п’ятого поверху.

Допомогло хлопчику те, що коли він падав, чіплявся за мотузки для білизни з нижніх поверхів. Сила удару значно зменшилась. Крім того, він впав на свіжоскопану клумбу. Свідком події стала сусідка. Після того, як хлопчик впав, він ще встав і побіг. Але жінка взяла його на руки, потім прийшла мама і викликали «швидку», – розповіла Вінниця.info начальниця відділу комунікацій поліції Вінницької області Анна Олійник.

В хлопчика лише забої.

З мамою дитини поліцейські провели профілактичну бесіду. Сім’я цілком благополучна.

У поліції радять батькам, у кого маленькі діти, встановлювати дитячі замки на вікна. Це убезпечить їх від можливої трагедії. До речі, за словами Анни Олійник, саме такі замки стояли на вікнах по всій квартирі, окрім балкону, звідки і випав хлопчик.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: дитина випала з вікна балкон 
Матеріали по темі