Суспільство

На Вінниччині в лікарні залишили 2-річну дівчинку. Новий чоловік мами, що живе в Росії, був проти дитини. Відео

2 травня 2019, 10:13

На Вінниччині в лікарні родичі залишили дворічну дитину. Її привели дві жінки, які представились тіткою та хрещеною мамою. Коли по дівчинку ніхто не повернувся, медики забили на сполох. Рідну матір знайшли за кілька днів у Росії. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Дворічна Аринка постійно виглядає у вікно і кличе маму. Дівчинка потрапила до жмеринської лікарні тиждень тому. Коли наступного дня за дівчинкою ніхто не прийшов, лікарі сповістили поліцію та службу в справах дітей. Виявилося, що півроку Аринка жила у Жмеринці зі своєю тіткою. Рідна матір в цей час була в Росії на заробітках. Окрім тітки, дитину в лікарню віддавала також хрещена мама Вікторія. Хрещена розповіла, що дівчинка жила з мамою в Москві, поки в неї не з’явився новий чоловік. Він був проти дитини, тому Арину відправили на Батьківщину.

Мати уже приїздила до Жмеринки з Москви та намагалася забрати дитину з лікарні, але поки що це неможливо – кажуть в органах опіки.

У службі в справах дітей підозрюють, що дівчинка – громадянка Росії. Чиновники подали запит до міграційної служби, наразі відповіді немає.

Якщо дитина виявиться не громадянкою України, то її передадуть не мамі, а державі Російській Федерації.

За тиждень у Жмеринці збереться спеціальна комісія, ймовірно, матір позбавлять батьківських прав. Тоді опікуном зможе стати хтось з рідних, якщо ж громадянство дівчинки підтвердять, то її долю вирішуватимуть в іншій країні.


Вiнниця.info, ТСН

Теги: діти лікарня  
Матеріали по темі