Політика

На Вінниччині в ОВК №17 замінили керівників, ще в п’ятьох комісіях – часткові зміни

7 березня 2019, 13:44

Станом на 6 березня у керівному складі шести окружних виборчих комісій на Вінниччині відбулось 10 замін. У чотирьох ОВК замінено голів, у двох – заступників голів, також у чотирьох – секретарів комісій. При цьому в одній із ОВК керівний склад замінився повністю. А в двох окружкомах замін у керівному складі наразі не відбувалось.

Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА, проаналізувавши дані ЦВК.

Так, в ОВК №11 (місто Вінниця) замінено голову комісії Олександру Болтак (суб’єкт подання – Сергій Каплін)на Любов Озерянську.

В ОВК №12 (місто Вінниця) замінено голову комісії Людмилу Сікорську (суб’єкт подання – Юрій Бойко) на Ірину Андросович.

В ОВК №13 (місто Калинівка) голову комісії Наталю Сух (суб’єкт подання – Валентин Наливайченко) замінено на Григорія Корченюка. Також відбулась заміна секретаря Оксани Пойди (суб’єкт подання – Роман Насіров) на Людмилу Шевченко.

В ОВК №16 (місто Ямпіль) заступницю голови Аллу Худіну (суб’єкт подання – Юрій Тимошенко) замінили на Людмилу Дмитрашик. Секретаря комісії Олега Траченка (суб’єкт подання – Олександр Данилюка) замінили на Юлію Молодчак.

Керівний склад ОВК №17 (місто Ладижин) був замінений повністю. Так, відбулась заміна голови Олександра Гавриленка (суб’єкт подання – Ігор Шевченко) на Олександра Козюру. Вдруге замінюють тут заступника голови комісії. Так, спочатку Андрія Зорю (суб’єкт подання – Олександр Соловйов) замінили на Ірину Норой, а потім Ірину Норой замінили на Наталію Карпенко. Секретаря комісії Володимира Кабанчука (суб’єкт подання – Юлія Литвиненко) замінили на Тамару Таранюк.

В ОВК №18 відбулася заміна секретаря комісії – Яну Животун (суб’єкт подання – Юрій Дерев’янко) замінено на Юлію Бурдельну.

В ОВК№№14 та 15 замін в керівному складі комісій станом на 6 березня не відбувалось.

Вінниця.info

Теги: вибори ОПОРА  
Матеріали по темі